Netia

Netia

Netia to operator telekomunikacyjny, który oferuje takie usługi jak telefon, internet oraz telewizja. Firma oferuje zarówno pojedyncze usługi, jak również pakiet stworzony ze wszystkich usług. Promocje dotyczą np. dokonywania zakupu za pośrednictwem internetu. Dzięki czemu możemy uzyskać niską cenę za pierwszy miesiąc użytkowania produktu. W pakiecie otrzymujemy router oraz GigaNagrywarkę. Cena telewizji uzależniona jest zazwyczaj przede wszystkim od ilości programów, które wybierzemy. Nie tylko ilość ma jednak znaczenie, liczy się także to, jakie programy wchodzą w skład wybranej przez nas opcji. Możemy wybrać spośród pakietów filmowych, dzięki czemu będziemy mogli na bieżąco oglądać ciekawe premiery filmowe i seriale. Jeśli jesteśmy miłośnikami muzyki, to możemy wybrać pakiet muzyczny, w skład którego wchodzą najpopularniejsze stacje muzyczne. Osobne pakiety zostały również przygotowane dla miłośników gotowania oraz sportu. W zasadzie każdy znajdzie w nich coś dla siebie, wybierając dzięki temu takie programy, które naprawdę będą nas interesowały. Jeśli posiadamy dzieci, to najpewniej ucieszy nas fakt, że dostępne są także kanały z bajkami.

W przypadku wyboru internetu, decydująca na wysokość opłat będzie przede wszystkim szybkość internetu. Co ciekawe, możemy wybrać również w gratisie internet lte mobilny, który będziemy mogli wykorzystać np. w podróży. W pakiecie domowym otrzymujemy oczywiście nieograniczony dostęp do internetu, ograniczony jedynie wcześniej wspomnianą szybkością. Podczas dokonywani wyboru szybkości warto pamiętać o tym, że im więcej urządzeń zamierzamy podpiąć do routera, tym wyższa powinna być szybkość internetu.
Do pakietu zawierającego internet oraz telewizję, warto dodać także telefon. Abonament telefoniczny dobieramy natomiast pod względem ilości wykonywanych przez nas rozmów. Zazwyczaj możemy wybrać także darmowe rozmowy do jednej z sieci. Wtedy abonament będzie niższy, jeśli dzwonimy dużo do różnych sieci, to wart zainwestować w wyższy abonament.

Comments are closed.